Щодо освітлення вулиць с. Довжок

Сесії депутатів селищної ради с. Довжок

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні панове, просимо розглянути звернення жителів с. Довжок щодо проведення модернізації вуличного  освітлення на вулицях Л. Українки, Кам’янецька, Хмельницька, Західна

У 2015р. через погану якість електричної лінії та неспроможність її задовільнити потреби в електриці громадян, жителями даних вулиць було ініційовано питання покращення якості електропостачання у даній частині села. Ця ініціатива була підтримана Кам’янець-Подільським РЕМ та спільними силами до кінця 2015р.  була встановлена нова лінія бетонних електричних опор по вулицях Л. Українки, Кам’янецька, Хмельницька, Західна. По даним опорам проведена трифазна електрична лінія.

Освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових масивів, парків, або територій будь-яких інших об’єктів в населених пунктах є одним із елементів благоустрою,  передбачених в  установленому  порядку  Законом України  «Про благоустрій населених пунктів».

Просимо звернути увагу, що даний район села знаходиться у безпосередній близькості до лісу, і в темну пору доби не можливо безпечно переміщуватись без ризику нанесення шкоди життю і здоров’ю.

Враховуючи перспективність цього району села Довжок для спорудження нових житлових будинків на даних вулицях, а отже і приросту кількості жителів нашого населеного пункту,  просимо підтримати наше звернення та ініціювати виділення коштів для проведення модернізації освітлення наших вулиць, адже в даний неспокійний час  дане питання, яке стосується і безпеки наших дітей.

З повагою, жителі с. Довжок.