Перелік цікавих сайтів та інструментів що я ними користуюся

gmail

Gmail.

Усім відома і найкраща пошта. Але, нажаль, сталося так, що Gmail з’явився набагато пізніше пошти яндексу та майл.ру. І багато моїх знайомих, хоч і мають смартфон з Gmail, але в якості поштовика використовують майл.ру. Так ось: в налаштуваннях gmail є можливість добавити додаткові поштові скриньки, з яких Gmail буде забирати пошту і з них же може її відправляти. Тобто можете написати свого листа з майл.ру  знаходячись в скринці Gmail.

dropbox

Dropbox.

Інтернет флешка. Дуже потужний інструмент, який можна поставити на телефон / планшет/ ноутбук/ робочий комп’ютер одночасно. Дозволяє автоматично зберігати фото з вашого смартфону, а також резервну копію фотографій ваших дітей з домашнього фотоархіву, а також можете поділитися відеофільмом (наприклад своїм весіллям з родичами, тому що файл на 2-3 Гб по пошті не перешлеш).

Я використовую дропбокс як засім для автоматизації закачки торентів. У мене дома малошвидкісний інтернет, тому торенти качаються довго. Тому програма для завантаження торентів перевіряє в мене вміст відповідної папки дропбоксу на наявність у ній файлів .torrent. І якщо я, будучи у місті, посеред дня скачаю .torrent файл на свій телефон, то дропбокс просинхронізує його з домашнім сервером і на той час, коли я прийду додому фільм уже буде завантажений мене чекати.

viber

Viber on PC.

Чудовий месенджер, який ми вибрали в якості сімейного. Viber всім відомий інструмент для мобільного телефону, що має можливість створювати групи ( наприклад повідомлення для членів родини). Але дуже зручно мати його на великому ПК, і швидко набирати повідомлення. Скайп він у мене витіснив.