Контроль актуальності товарів та цін, менеджмент інтернет-магазину

У Вас є свій інтернет магазин і не вистачає сил на підтримування товарів у ньому у актуальному стані, цін і наявності товару?

Ви виробник, виготовляєте власні товари під своєї торговою маркою, і хочете отримати ринок збуту в мережі інтернет, готові надавати інформацію про свої товари для реалізації іншим інтернет-магазинам (дроп-шиппинг).

Настроюємо атоматичний контроль наявності товарів з а допомогою обєднання товарів на сайті та в прайсі шляхом встановлення номенклатури артикілів з подільшим формуванням запитів до бази даних на предмет:

оновлення наявності товарів:

  • є в прайсі — є на сайті – обновити ціну
  • є на сайті – нема в прайсі – відмітити товар як «немає в наявності)
  • є в прайсі – нема на сайті – відібрати товари які потрібно добавити на сайт.

Можливе налаштування на роботу з багатьма прайсами, встановлення своїх артикулів для кожного з постачальників.

Всі операції виконуються в програмному забеспечені MS Excel та MS Access. Готуємо макроси, запити на виборки в базі даних. Вам потрібно тільки закинути прайс в папку та запустити макрос комбінацією клавіш.

Кропітка робота по контролю тисяч цін та наявності позицій виконана. Після цього залишається імпортувати результати на сайт.

Як правило ця необхідність є у магазинів, які працюють на SAAS платформах (Prom.ua, Zakupka.com та подібних).

Якщо у вас є постачальник і товар який він продає виставлений у нього на сайті, або є сайт-донор на якому є необхдні Вам товари, ми можемо настроїти парсер, та імпортувати всі необхідні позиції на Ваш сайт, таким чинам створення інтернет-магазину не стає такою кропіткою роботою.

Здійснюєм сворення, реєстрацію, налаштування, наповнення та підтримку інтернет-ресурсів. Портфоліо

Контакты:
Skype: Silwerger
Тел./Viber: +380679077747

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.